Sonický čistič Slim4beauty

Novinka 2014/2015 pro dokonalou pleť! 

Pro důkladné, ale šetrné povrchové čištění pleti.

 

* Uvedené ceny jsou včetne DPH. Záruční doba 24 měsíců.
3 500 Kč skladem
3 499 Kč

Popis produktu Sonický čistič Slim4beauty

 

Toužíte po dokonalé pleti? Nová technologie sonického čištění navrátí vaší pleti zdravou barvu a svěžest. Již po několika dnech zabrání výskytu nečistot v pórech.

Mnoho žen má v dnešní době problém s vizáží své pleti. Důvodem je často nedostatečná hygiena. Make-up zůstává po běžné hygieně v pórech a ucpává je. Pokožka pak ztrácí svou zdravou barvu, neabsorbuje výživné látky v přirozeném množství a nečistoty se v pórech hromadí.

Díky nové technologii sonického čištění udržíte Vaši pleť v perfektní kondici, a to již po několika použitích. Štětinky kartáče nerotují, ale vibrují ve vysoké frekvenci.Tato metoda je k pokožce maximálně šetrná, zároveň je ale účinná a odstraní všechny zbytky nečistot v pórech.

Vaši pleť příliš nezatěžuje, neodírá ji, pouze čistí. Zdravá barva pleti se dostavuje již po několika použitích. Čištění obnoví schopnost pokožky absorbovat výživné látky v krémech či pleťových maskách.

Pro opravdu dokonalou péči o Vaši pokožku doporučujeme kombinovat s hloubkovým čištěním ultrazvukem Ultrazvukovým čističem pleti Slim4beauty VA2000.

 

 

Model BPM001 Gold line od Slim4beauty je novinkou pro rok 2014/2015.

Mikro oscilace (vibrace štetečků kartáče) ve třech nastavitelných rychlostech zajišťují mnohonásobně efektivnější čištění pleti než ruční nebo rotační čištění. Odstraní perfektně kožní maz, zbytky makeupu a ostatní nečistoty.

Časovač nastavitelný na minutový,dvouminutový nebo třiceti minutový režim.

Přístroj je nabíjen bezdrátovou, indukční nabíječkou.

 

Zjednodušený návod k použití:

Opláchněte si důkladně obličej a odstraňte oční Make-up. Navlhčete Vámi zvolený kartáček podle místa ošetření. Nastavte časovač na Vámi zvolený časový interval a zvolte rychlost vibrací. Na vlhký obličej aplikujte vhodný čistící prostředek a krouživým pohyby začněte s čištěním. Příliš netlačte, vyzkoušejte jaká jemnost kartáčku je pro Vaši pleť nejpříjemnější a tu používejte.

Doporučený čas ošetření je: 10-20 vteřin v oblasti čela, 10-20 vteřin v oblasti lící, 20-40 vteřin v oblasti brady a nosu.

Popoužití přístroj vypněte a důkladně propláchněte hlavici s kartáčkem, prodloužíte tak jeho životnost.

Specifikace:

  • Napětí, frekvence, proud 100-240V, 50/60Hz 0,18A
  • Li-ion baterie 800 mAh
  • Váha 198g

Obsah balení:

  • 1ks přístroj BPM001
  • 1ks indukční nabíječka
  • 1ks kartáček jemný
  • 1ks kartáček tělový

Doporučené příslušenství:

Náhradní kartáčky jsou k zakoupení v našem eshopu, případně u dalších distributorů.

Pro dokonalou péči o Vaši pokožku doporučujeme zakoupit také kartáček pro Akné, Hloubkové čištění, Extra jemný kartáček a Středně jemný kartáček.

Doporučená životnost kartáčku při pravidelném používání je cca 3 měsíce.